Cześć dziewczyny :) My wiemy już, że to na pewno chłopak :) dowiedziałam się już w 16 tygodniu - tak się ułożył, że lekarz nie miał żadnych wątpliwości! Baa... JA nie miałam żadnych wątpliwości :) Tak więc trwają debaty! Mnie się podoba Szymon, Kamil, Kacper, Wojtuś, Leon :)