Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
witam
jeśli chodzi o to gdzie będziemy mieszkać to mąż cały czas szuka jakiejś firmy i to od tego będzie zależeć ale ja już przeżywam :)
kilka słów o drugim porodzie , mój synek urodził się większy od córci i nie wiem czy było lżej ;-) każdy przecierpi kilka chwil potem o tym bólu zapomina...
witam
jestem tutaj nowa , znalazłam to forum szukając informacji o Holandii . Jestem mamą 2 łobuzów :-) Karolcia ma 8 lat a Krystian 16 miesięcy . Mąż za jakiś czas chce wyjechać do pracy do Holandii a potem nas ściągnąć , czy możecie mi napisać jak tam jest ze szkołami i w ogóle któraś z Was...