• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: pastylka1
  • Sortuj według data
  1. P

    Holandia

    witam jeśli chodzi o to gdzie będziemy mieszkać to mąż cały czas szuka jakiejś firmy i to od tego będzie zależeć ale ja już przeżywam :) kilka słów o drugim porodzie , mój synek urodził się większy od córci i nie wiem czy było lżej ;-) każdy przecierpi kilka chwil potem o tym bólu zapomina...
  2. P

    Holandia

    witam jestem tutaj nowa , znalazłam to forum szukając informacji o Holandii . Jestem mamą 2 łobuzów :-) Karolcia ma 8 lat a Krystian 16 miesięcy . Mąż za jakiś czas chce wyjechać do pracy do Holandii a potem nas ściągnąć , czy możecie mi napisać jak tam jest ze szkołami i w ogóle któraś z Was...
Wróć
Do góry