• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: arca
  • Sortuj według data
  1. A

    Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

    Naczytalam sie w necie ze najlepiej poczekać az @ spóźnia sie conajmniej tydzień i stąd moje wątpliwości :-) A z tego co czytałam to forum to jesteście najbardziej wiarygodnym źródłem informacji bo macie doswiadczenie. Dziekuje za odpowiedź :-)
  2. A

    Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

    Kingax1 ​czyli uważasz, że już mogę robić test, tylko rano? A ten test Quick Money jest dostępny w aptekach czy może tylko w jakiejś drogerii?
  3. A

    Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

    Cześć Dziewczyny, My również z Mężem od kwietnia ponownie rozpoczęliśmy starania. Okres powinnam dostać 29 kwietnia a tu już 2 maja i nic... :) Mam kilka ciążowych objawów jak często oddawanie moczu, nudności i odbijanie się. Zrobiłam test ciążowy 29 kwietnia po południu i wyszedł negatywny. No...
Wróć
Do góry