Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam :)
Mam na imię Ula - 22 lata
Ja także od jakiegoś czasu zaczęłam tutaj zaglądać i się udzielać :)
21 sierpnia mam urodzić synka :)
To mój pierwszy dzidziuś i mam nadzieję że dostanę tutaj wiele cennych porad od innych mam :)
Jeżeli nie trzeba go wszędzie wnosić to wydaje mi się że nie byłoby tak źle aczkolwiek słyszałam opinie że te leciutkimi gorzej się jeździ w zimie a ja głównie w zimie będę nim jeździć i do tego nie zawsze po odśnieżonych drogach. Jeżeli miałabym Ci coś doradzić to poleciłabym Ci przejechać się...
Witam. Chcielibyśmy kupić wózek i zastanawiamy sie nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Ja jestem strasznie niezdecydowana a poród już tuż tuż :) Chciałabym poznać Wasze opinie :)
Właśnie my z narzeczonym mamy ten sam problem. W sierpniu będzie dzidziuś a my jeszcze nie wybraliśmy wózka bo ja nie mogę się zdecydować, ehh mianowicie zastanawiamy się nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Pomóżcie :)