• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Ulala22
  • Sortuj według data
  1. Ulala22

    Po drugiej stronie Brzuszka - zdjęcia Sierpniowych maluszków!!! :)

    Natanek 4 dni po urodzeniu i prawie 2 miesiące :)
  2. Ulala22

    Poznajmy sie;)

    Witam :) Mam na imię Ula - 22 lata Ja także od jakiegoś czasu zaczęłam tutaj zaglądać i się udzielać :) 21 sierpnia mam urodzić synka :) To mój pierwszy dzidziuś i mam nadzieję że dostanę tutaj wiele cennych porad od innych mam :)
  3. Ulala22

    Brzuszki forumowiczek

    Mój brzuszek i narzeczony 36 tydzień :)
  4. Ulala22

    wózek dziecięcy

    Jeżeli nie trzeba go wszędzie wnosić to wydaje mi się że nie byłoby tak źle aczkolwiek słyszałam opinie że te leciutkimi gorzej się jeździ w zimie a ja głównie w zimie będę nim jeździć i do tego nie zawsze po odśnieżonych drogach. Jeżeli miałabym Ci coś doradzić to poleciłabym Ci przejechać się...
  5. Ulala22

    wózek dziecięcy

    Witam. Chcielibyśmy kupić wózek i zastanawiamy sie nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Ja jestem strasznie niezdecydowana a poród już tuż tuż :) Chciałabym poznać Wasze opinie :)
  6. Ulala22

    Proszę o pomoc w doborze wózka. Tako captiva, tutek tambero czy x-lander x-move?

    Właśnie my z narzeczonym mamy ten sam problem. W sierpniu będzie dzidziuś a my jeszcze nie wybraliśmy wózka bo ja nie mogę się zdecydować, ehh mianowicie zastanawiamy się nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Pomóżcie :)
Wróć
Do góry