Oj ucichł wątek :) Cześć dziewczyny, weszłam dzisiaj akurat i patrzę,że coś się ruszyło :) Fajnie Magda,że urlop udany , ma jeszcze malutka tą plamę na buźce ? Mój mały miał to kilka dni temu , teraz wiem,że to było od przegrzania, skojarzyłam fakty :) A jakie mleczko dajesz Majce ? :)
Akalin-...