Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć dziewczyny jak weekend?
Kurczę, mam takie głupie pytanie, szukałam w internecie informacji ale średnio rozumiem jak to zrobić. Otóż chodzi mi o to jak wstawić takie suwaki które pojawiają się pod Waszymi wpisami?
Linka- kurczę, bardzo Ci współczuje tej całej historii ;/ Ktoś na prawdę chyba musi być zazdrosny żeby jakieś donosy robić ;/ Jeszcze dzieci mogły się przestraszyć takiej sytuacji
Witam się po krótkiej przerwie :)
Znowu trudno Was będzie nadrobić tak dużo piszecie
Dzisiaj miałam USG połówkowe i dowiedziałam się że jest to chłopiec :)
Cześć :)
Jak Wam mija weekend?
Ja miałam dzisiaj ciężki dzień na uczelni, ale już na szczęście jestem w domu. Mam nadzieję że będę się tutaj częściej udzielać :)
Długo szukałam jakiegoś forum gdzie można porozmawiać z kimś kto mniej więcej jest w podobnym terminie porodu jak ja ;) i trafiłam tutaj .Mieszkam w małym mieście w województwie Łódzkim ok 80 km od Łodzi. Chciałabym rodzić w szpitalu w Łodzi. U mnie niby szpital nowy ale opieka żadna ;/ miałam...
Cześć :)
Chciałam się przywitać. Kurczę, ale jesteście gaduły;) Chciałam Was trochę nadrobić z wątkami ale się nie da! :D
Mam na imię Małgosia, Mam 23 lata. Jestem w 19 tc. To moja pierwsza ciąża która udała się w 5 cyklu starań o dzidziusia. W czwartek mam USG połówkowe i wtedy mam nadzieję że...