Witaj, też mam córkę Nikole ale 2.5 letnia. Ja nie pracuje na etat wiec macierzynskie mi nie przysluguje by myśleć na ile pojsc, w pierwsza ciaze zaszlam miesiąc po obronie magisterki, wówczas pracowałam weekendami i studiowalam dziennie ale prace mialam na zlecenie, teraz planowalan isc do...