reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Pytanie do użytkowniczek motherhood lub innych poduszek ciążowych, czy warto? I czy potem można jej używać jako poduszki do karmienia?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg mnie warto. Z dużym brzuszkiem śpi się wygodniej. Ja nie wyobrażam sobie spania z brzuchem bez tej poduszki. Jeśli chodzi o karmienie to nie pomogę, bo nie karmilam niestety piersią.
 
reklama
Moim zdaniem ta poduszka do spania jest super ale właśnie do spania, a potem ewentualnie żeby maluszka nią otoczyć kiedy śpi żeby miał przytulnie. Do karmienia jest za duża, za długa i ogólnie za dużo jej jest. Jak myślicie o karmieniu na fotelu to w życiu się nie zmieści. Dobrze mieć obie. Wcale nie muszą być z tych drogich, ważne żeby miały ściąganie pokrycie i w całości dawały się prac ( wypełnienie też). Ja swoją okropnie moczyłam mlekiem z drugiej piersi, która właśnie nie była ssana :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
do karmienia też wydaje mi się być za duża ale do tego jak maluszek leży na łóżku, kanapie czy kocyku fajnie można go otulić. Ja mam dwie kury do karmienia z la milou, poduchy już nie kupuję. Miałam pożyczoną ostatnio, bardzo się sprawdziła.
 
Witajcie po długiej przerwie co Ci wózków dla pierwszego dziecka mialam Jane muum 3 w 1 ale sprzedalam jak mala wyrosla z wizka 3 w 1 bo stwierfzialn za dla drugiego dziecka chce inny ten byl lekki ale troche sztywny i najbardziej nie lubialam spacerowki i kolejny następny wózek którego użytkuje do teraz to baby jogger City mini 4 w. jego już zostawię będzie później też wózkiem następnym. A wózek 3 w 1 o jakim teraz myske to albo x lander xmove albo baby design lupo Comfort lub dotty podoba mi się w kolorze denim. corka ma 2.5 roku i chodźi już praktycznie wszędzie na piechite chyba ze zimno jej przy tej pogodzie to chce jechać wozkiem czasem zdarzy jej się zdrzemnąć w nim. Więc od maja będzie chodzić na piechotę a młodsze w wózku a jak bedzie trzeba to będziemy na 2 wózki jeździć z mężem. chociaż myślę że nie bedzie już takiej potrzeby łóżeczko mam więc w marcu planuje kupić jej większe a to co mam odstapi rodzenstwu jedynie materac wymienie. przed pierwsza ciaza robilam dyza liste wyprawjiwa doslowjie wszystkiego laczbie z kosmetykami di szpitala i jak ja znajdę to z chęcią się podziele
 
Link do: Szumiś Śpiący Maskotka miętowa

Kupujecie szumisia? Moja koleżanka ma dla córeczki i chwali sobie bardzo.
Ja też kiedyś używałam suszarki, odkurzacza, więc wydaje mi się to dobre rozwiązanie [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że nie każde dziecko potrzebuje. Moja bratanica (10 lat) spała kiedy chciała, nawet kolysac jej nie trzeba bylo, ani szumiec niczym. Natomiast druga, mlodsza bez odkurzacza, suszarki itp. Zasnąć nie mogła. I tu zbawieniem okazał się właśnie Szumiś. :)
 
Mi zdecydowanie też.
Śmieszne, miałam o tym samym dziś rozmowę w szatni na fitnessie dla ciężarówek. Powiedziałam że to zbędny moim zdaniem gadżet, w telefonie jest tysiąc dźwięków, szumy białe, szare, różowe, co kto woli. Wyobraźcie sobie że prawie mnie zjadły. Że jak to telefon? Przy dziecku? Hehe, już widzę jak będą karmić godzinę i na Facebooka nawet nie spojrzą.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie aplikacja się nie sprawdzila tak jakbym chciała. Ale za to projektor z Fisher Price z szumami jak najbardziej :) pisałam już kiedyś o nim....

A co sprawdza się u nas do te J pory ?! Hahaha okap kuchenny :) mały ma rok i 3 miesiace i dalej go uzywamy.... przy popołudniowej drzemce jeśli nie wychodzimy na dwór lub w nocy jak nie może spać :)wózek i okap na Maxa i po chwili cisza i spokój ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry