Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć dziewczyny :) jest to moja trzecia ciąża i kompletnie nieplanowana termin na 1 kwietnia:)
Podczytuje was od jakiegoś czasu i brak objawów wcale nie oznacza że dzieje się coś złego ja w dwóch ciążąch nie miałam nic zero objawów , ale trzecia to dla mnie kosmos wszystko mi się dzieje ból...
Cześć kochane mamuśki :) długo mnie nie było ale to z powodu braku czasu :)
Gratuluję udanych wizyt i cudne maluchy.
Ja z seriali rzuciłam się z wir Esmeraldy :) bo kompletnie nie idzie nic
Gaya ja też czerwcowa mamusia 2017 z tym że nie udzielałam się na forum bo ja to taka boi dupa
Jestem...
Też mam roczne dziecko i w miejscu nie usiedzi a tylko raz dziennie mi śpi i nie raz to cały czas za nią biegam ale przynajmniej nie myślę tyle o ciąży [emoji3]
Heh dziewczyny ale wy chudziny ja w pierwszej ciąży przy wzroście 165 startowałam z 76 kg i przytulam 5,5 kg a po porodzie zostało 73 kg a teraz startuje z 79 kg i liczę że dużo mnie nie przybędzie :)
Co ja diet i wszystkiego przesyłam a dalej wyglądam jak kulka:(
Cześć kobitki u mnie noc ciężka dziecko się rozchorowalo i na szpital trzeba było jechać ale na szczęście nas wypuścili i stwierdzili oskrzela ale jak nie przejdzie do 3 dni to mamy wrócić i poloza na oddział :(
Mocno trzymam kciuki za wizytujące :*
Mi też już piłka wyskoczyła choć jestem grubszej tkanki tłuszczowej [emoji14] ale tak jak piszecie mi jeszcze po pierwszej ciąży brzuch został ale teraz to mam taki jak w 6 miesiącu przy Michalinie [emoji44] i w nic się nie mieszczę [emoji21]
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale was nadrobiłam :) brak czasu na wszystko :) ja też objawów zero albo porostu o nich nie myślę bo ciągle w biegu :) kochane brak objawów to nie powód do niepokoju w pierwszej ciąży też mi nic nie było i mam piękna zdrową córeczkę :)
Wiola gratulacje :* aż...
Dzień dobry wszystkim mamusią :) witam się z rana z niesamowitymi mdłościami :( dzisiaj ciężki dzień , nie wychodzę z łazienki a moja mała kobitka Nic tylko "hopa mama" i jak tu jej wytłumaczyć że nie dam rady jej wziąść na rączki[emoji33]
Ja czułam w pierwszej ciąży ze będzie córcia i mam dziewczynkę a teraz jak wszystko będzie dobrze to podświadomość mówi mi że będzie chłopak :) aczkolwiek mąż twierdzi że mogła by być druga córcia bo prawie wszystko różowe mamy [emoji14]
Kordosia bardzo mi przykro i ślę moc uścisków :***
Ja jestem z okolic Krakowa :D
Co do rozstępów to zgadzam się że bardzo dużo jest w genetyce, całą pierwszą ciążę smarowałam Palmersem a w 9 miesiącu brzuch i tak mi poszczelał co za całą ciążę przyszłam 4,5 kg :D
Moja córcia ma 12 miesięcy i jakoś to będzie [emoji3] musi być najwyżej jedno i drugie będzie się darło :) moja koleżanka ma dzieci z różnica 10 miesięcy i daje radę[emoji8]
Wiem kochana co czujesz [emoji26] ja też nie mam wsparcia u rodziców i też nie zadowoleni że jestem w ciąży z drugim :( nie rozumiem ludzi zamiast się cieszyć że będzie następne to narzekają ze nie odpowiedzialni jesteśmy tak jak byś my mieli po 18 lat [emoji3]
I kolejny dzień przeleciał :)
Wiola1198 witaj kochana :)
Ale jestem śpiąca cały dzień bym spala a tu niestety się nie da [emoji14] w pierwszej ciąży to praktycznie non stop spałam a teraz to tylko wtedy kiedy mała śpi :)
Dzisiaj mój żołądek odrzucił jajko. Ale już jest wporządku:)
Mój mąż...
Cześć kochane i jak tam dobrze się spało ? Ja wkońcu miałam noc przespaną moja misia spała jak aniołek :*
Dziewczyny które dziś wizytują trzymam mocno kciuki za udane wizyty :)
IrenaX trzymam kciuki za piękny dzisiejszy pęcherzyk
Bafi ja też bym poszła do innego lekarza :*
Gabrysia95...
Dziewczyny stres jest najgorszy :) ale powiem wam jedno że sama zaczynam się stresować a wizyta dopiero za tydzień ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ja mam o tyle dobrze że gdy coś jest nie tak to dzwonię do mojej gin i przyjmuje mnie nawet o 3 w nocy :)
IrenaX ja byłam w 5tyg + 1 i był już piękny pęcherzyk ale w pierwszej ciąży byłam w 4tyg +5
Była to ciąża stymulowana clo i nie było nic widać więc nic straconego czasami zależy dużo od sprzętu :) zobacz niby głupie 3 dni a różnica wielka :D kochana nie stresuj się mogła owulacja się przesunąć...
Część dziewczyny [emoji14] ja dopiero wstałam , nie pamiętam kiedy moje dziecko tak długo spało :D głodna jestem jak wilk i biegnę na śniadanko :)
Dziewczyny które dziś wizytują trzymam mocno kciuki żeby było w porządku i czekam na dobre wieści :)
Witam również nowe mamusie :)
Kochane...
Ja dzisiaj mam kiepski dzień :( wymiotuje mnie od rana głowa pęka. Piersi bolą jak cholera jeszcze na dodatek mała gorączkę złapała i gardło bo nic nie chce jeść ... A i jeszcze przez sąsiada pożarłam się z mężem ... Porostu dzisiaj dzień mam do Dupy :θ