Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Zooska - pamietasz jak było u mnie. Takze jak dziewczyny mówia- nie martw sie , trzymamy wszystkie mocno kciuki!
Co do USG , to poza tą "przygodą" - gdzie na 3 aparatach USG nie było widać nic poza pęcherzykiem, - a na czwartym pieknego człowieczka z bijącym serduchem , w poprzednich ciązach...
dziewczyny, chciała bym kupic sobie poduszkę "rogala" , czy ktoras z was masz doswiadczenie w tej kwestii? sa rozne rodziaje - male , duze, srednie... nie wiem na co sie zdecydowac?
Pierwsza cesarka - po 11 godzinch porodu dziecko zaczelo slabnąc więc od razu narkoza i cesarka córka była duza i mimo ze ze mnie kawał baby to nie chciala przejść przez miednice. Druga - Na usg w 42! tygodniu ciązy wyszlo ze syn jest jeszcze wiekszy od córki wiec tym bardziej sie nie zmieści ...
Milo - ja tez czekałam - wolalam byc wtedy sama, w swoim domu i łóżku. Pamietaj tylko , kiedy bedzie juz po wszystkim idz na usg na kontrole czy wszystko jest ok.. przytulam!
ja mam praktycznie od poczatku - jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy. Moze nie jest to taka mega biegunka- ale kilka razy dziennie biegam do lazienki
czesc dziewczyny, wybaczcie ze tyle czasu sie nie odzywalam . Tydzien temu w niedziele byłam w szpitalu, na usg wyszedł sam pęcherzyk - bez zarodka. A wielkosc pecherzyka to juz 21 mm - połowa 7 tygonia. Nastawiłam sie juz psychicznie na zabieg. Mialam mega dołą, spedzilam caly czas w lozku.
W...
witam sie i ja :)
dzis mam chrzciny i jestem chrzestną, ciezko bedzie wystac w kosciele przez te glupie mdlosci. Dzis juz niby lepiej jak wczoraj ale i tak mega osłabiona jestem. Dzieciaki od rana dokazują.
Nie wiem jak ja wroce w poniedzialek do pracy
wiem co czujesz, moja starsza taka byla. do 1,5 roku z nikim - nawet z tatą swoim nie zostala na moment, Za to mlodszy- byle było jedzenie to wszedzie został. Do tej porty tak maja ze mlodszy śmielszy i siostra czesto go wykorzystuje - "idz sie zapytaj" :)
czesc dziewczyny - mi poranny dol juz minal i chyba dzieki temu ze was podczytuje.
caly dzien dzis w lozku spedzilam , wzialam urlop do jutra - wiec do pracy dopiero w poniedziaek.
Mam takie okropne mdłosci ze nie moge sobie poradzic. A zachcianki takie jak nigdy - glownie na mandarynki. Na...
ja chyba jeszcze boje sie wpisywac na liste, cheebay a w ktorym ty jestes tygodniu/dniu ciazy? bo u mnie w zaleznosci od kalklatora od 5 do 7 tygodnia pokazuje i juz sama nie wiem :)
cheebay ja tez mam termin na koniec sierpnia- z miesiaczki, z usg podobno ciaza jest mlodsza o ok tydzien wiec ewidenie wrzesien,
Dziewczyny jesli pozwolicie chcialabym do was dolaczyc. Dotychczas byłam na sierpniówkach -jednak łapie doła czytając ze dziewczyny juz widzą serduszka, rączki ...
mi lekarz nie kazal czekac - po poronieniu mialam tylko jedną miesiączkę. Wiem ze zabiegu łyzeczkowania trzeba czekac az sie wszystko pogoi- ja poroniłam w domu bez zabiegu.