Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej Kobietki.. jejciu 30 stron nastrugalyscie od niedzieli..
normalnie musiałam na raty czytać :-)
Ja też zawsze gustowałam w starszych ;-)
Ja 30 lat a Mój mąż 38 :-)
10 lat małżeństwa (15 lat razem :-) )
ja dziś byłam na pobraniu krwi i wyszłam z gabinetu i już do windy w przychodni nie...
ja mam grupę krwi B Rh-
a mój Mąż A Rh+.. w badaniach w poprzedniej ciąży zawsze miałam że : "przeciwciał (..) nie stwierdzono" wiec lekarz mówił że konfliktu nie mieliśmy..
a teraz niewiem bo jeszcze badań żadnych nie miałam.. ale po każdym porodzie albo poronieniu w takim przypadku podają...
i to się nazywa cud :-)
serdecznie gratuluję :-)
i mówią że nadzieja umiera ostatnia :-)
wystarczy tylko myśleć pozytywnie i wszystko się układa :-)
Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
sex:-)
w pierwszej ciąży:
"bez ograniczeń :-)
zwłaszcza po terminie porodu jak byłam żeby przyspieszyć.. ale nic to nie dało :-)
druga 6tc (*)
w trzeciej ciąży:
wcale -ciąża zagrożona, krwawienia, duży krwiak,
zakończona w 31 tygodniu
w czwartej ciąży(obecnej):
niechęć, strach z mojej...
no właśnie ja też miałam i żel i hybryde.. ciągiem od zeszłego roku od kwietnia.. i tak było mi szkoda ściągać :-( a miałam już prawie 4 tygodniowy odrost wiec mialam wybór albo uzupełnić albo zdjąć :-(
no właśnie bo ja już tyle się w tym durnym internecie naczytalam na ten temat że niewiedzialam co robić.. ze lampa-promieniowanie szkodzi że chemia z lakieru albo żelu może szkodzić itp
Dziewczynki czy robicie sobie w ciąży hybryde?? bo spojrzałam na zdjęcie koleżanki @iwilleatyou :-)
bo ja po długim czasie zdjełam całkiem bo właśnie niewiem czy w ciąży ona szkodzi czy nie.. ??
no wlasnie.. liczy się podejście lekarza do pacjenta..
jak moja pani gin po moim poronieniu (jak zaczelam płakać bo staralusmy sie o dzidzie ponad 2 lata) powiedziała do mnie ze czym tu sie przejmować "bo teraz ciąża to jak pójście po bułki do sklepu"..
i jak od niej wyszłam to już tam nie...
o boziuniu ja mam to samo.. normalnie szału zaraz dostanę.. caly czas coś jem..
a wydeło mnie dziś jakbym była w jakimś 5 miesiącu.. aż córka powiedziała do mnie dziś :mamo ale Ty masz już duży brzuch.. a to dopiero 8tyg+1d. A z natury jestem bardzo szczupła.
a ja z tym sexem to i tak się boję.. więc w miarę możliwości unikam.. u mnie to chyba w głowie siedzi:-) przez poprzednią ciążę -bo nie mogłam ponieważ miałam zagrożoną.
A teraz lekarz nic mi narazie nie mówił. Zrobił mi tylko USG i potwierdził żywą ciążę ale powiedział że nie może się mną...
@Karolcia90 no właśnie sama nie wiem :-)
Mąż chciałby synka.. ;-)
Ja przy obu córeczkach do tego czasu to wymiotowałam że mi już tchu brakowało :-)
a teraz jak na razie nic nie miałam.. żadnych wymiotów.. żadnych mdłości.. już zaczęłam się martwić że w ciąży wcale nie jestem :-)
ale na szczęście...
Witam
Dołączam do Was Jestem w ciąży 8 tyg.. Jest to moja 4 ciąża.
1-córeczka 9 lat
2-poronienie w 6 tygodniu
3-córeczka 4 latka (ciąża zagrożona od 6 tyg krwawienia i poród w 31 tygodniu )
4- obecna