reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tylko w takich sytuacjach myślę że ginekolog powinien być właśnie także troche dobrym psychologiem. Ja bym poszła skontrolować do innego lekarza ;)

no wlasnie.. liczy się podejście lekarza do pacjenta..
jak moja pani gin po moim poronieniu (jak zaczelam płakać bo staralusmy sie o dzidzie ponad 2 lata) powiedziała do mnie ze czym tu sie przejmować "bo teraz ciąża to jak pójście po bułki do sklepu"..
i jak od niej wyszłam to już tam nie wróciłam.. w kolejnej ciąży -zmieniłam ginekologa:-)
 
reklama
Cześć Kochane Mamuśki mam pytanie czy mogę do Was dołączyć.? ? Co prawda termin mam tak 25-27.11 ale na listopadowych dziewczyny są już znacznie dalej i trochę mnie to stresuje..np ja prenatalne mam 24.05 a tam niektóre z mamusiek są już poo:)mam nadzieję że mnie przyjmiecie i ze będzie nam razniej. Tymbardziej ze znam tu kilka dziewczyn z innego watku:)Trzymam za nas wszystkie kciuki -w zabobony nie wierzę :laugh2:życzę cudownej niedzieli dla wszystkich mamus:biggrin2:
 
Cześć Kochane Mamuśki mam pytanie czy mogę do Was dołączyć.? ? Co prawda termin mam tak 25-27.11 ale na listopadowych dziewczyny są już znacznie dalej i trochę mnie to stresuje..np ja prenatalne mam 24.05 a tam niektóre z mamusiek są już poo:)mam nadzieję że mnie przyjmiecie i ze będzie nam razniej. Tymbardziej ze znam tu kilka dziewczyn z innego watku:)Trzymam za nas wszystkie kciuki -w zabobony nie wierzę :laugh2:życzę cudownej niedzieli dla wszystkich mamus:biggrin2:
Pewnie, że możesz. Zapraszamy :)
 
Ja pierdziele znowu się opisałam, odpisałam wszystkim, bo wczoraj mnie nie było odpisałam na wszytko i coś kliknąłem palcem niechcący i znikło. ;( kurczeeeee!!!!!!!!!!!!!!

......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
 
@Małgoś86 witaj, witaj pewnie ze możesz. mamy kilka dziewczyn z listopada. Ale nie potrzebnie te stresy bo dziewczyny teraz te z końca grudnia patrząc też na ciebie będą dużo do tyłu. będą w tej samej sytuacji jak ty na listopadowkach. ;)



......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
 
Tak myślisz, że to nic złego? No tak sobie humor popsułam :( zdenerwowałam się strasznie. Jescze aplikacja mi pokazała, niedowaga, skonsultuj się z lekarzem. Nosz się wkurzyłam.
Ja w pierwszej ciazy z synem schudlam najpierw okolo 6 kilo a nadrabilam 20 [emoji14] nie ma sie czym martwic . Niektore dziewczyny chudna albo nie tyja nawet do 20 tygodnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no wlasnie.. liczy się podejście lekarza do pacjenta..
jak moja pani gin po moim poronieniu (jak zaczelam płakać bo staralusmy sie o dzidzie ponad 2 lata) powiedziała do mnie ze czym tu sie przejmować "bo teraz ciąża to jak pójście po bułki do sklepu"..
i jak od niej wyszłam to już tam nie wróciłam.. w kolejnej ciąży -zmieniłam ginekologa:-)
No i mnie by ręce opadły i wszystko co mam. Chyba bym wygarnela takiemu lekarzowi co mysle. Ja rozumiem, że praca, że rutyna, że zobojętnienie ale na boga jakaś empatia!!!
 
Do góry