reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zastanawiałam się, ale prowadził moją pierwszą ciąże i byłam zadowolona. Jest dobrym specjalistą od usg i bardzo dokładnym tylko z psychologii chyba wyklady olewał bedzie dobrze
Podejście ma słabe. Jak można takie teksty mówić :oo2: Bądź dobrej myśli. Najważniejsze, że widziałaś maluszka i serduszko. Trzeba wierzyć w tą kruszynke :)
 
To tylko dwa drobiazgi. Ankuś ma rację. Są dziewczyny co nie noszą łańcuszków, bo dziecko się pepowiną owinie..takich przesądów jest cała masa. Teoretycznie nie powinno nas być na forum aby nie zapeszyć. Nie na tym to polega. Mój lekarz zawsze powtarza, że mój spokój, wiara i radość dadzą więcej niż wszystkie leki razem wzięte. Muszę i chcę być pozytywnie nastawiona.
 
Moje też, ale kupnych się boję, sama nie umiem, a nie na kto mi zrobić. Chyba muszę się nauczyć ;)

Co do ubranek ja mam dostać od bratowej. Jak będę znała płeć, to pojade do niej i przejrzę, bo ma po chłopczyku i dziewczynce. Ale i tak pewnie będę kupowała, bo to się nie da inaczej ;)
Ojj nie kupnym nie ufam całkowicie. A co do robienia samej tez nie robie, mam cudnego tatusia który lubi, umie i idzie mu to calkiem sprawnie hihi ;)
 
Zastanawiałam się, ale prowadził moją pierwszą ciąże i byłam zadowolona. Jest dobrym specjalistą od usg i bardzo dokładnym tylko z psychologii chyba wyklady olewał bedzie dobrze
Tylko w takich sytuacjach myślę że ginekolog powinien być właśnie także troche dobrym psychologiem. Ja bym poszła skontrolować do innego lekarza ;)
 
To tylko dwa drobiazgi. Ankuś ma rację. Są dziewczyny co nie noszą łańcuszków, bo dziecko się pepowiną owinie..takich przesądów jest cała masa. Teoretycznie nie powinno nas być na forum aby nie zapeszyć. Nie na tym to polega. Mój lekarz zawsze powtarza, że mój spokój, wiara i radość dadzą więcej niż wszystkie leki razem wzięte. Muszę i chcę być pozytywnie nastawiona.
Ja noszę łańcuszki i wszytko napisałam,że tak kiedyś czytałam ale ja dopiero jak pisałam wcześniej zacznę coś kupować jak będę znała płeć dzieci
 
Dziewczyny, ja chyba zwariuję, sutki przestały mnie boleć i już sobie wkręcam, że ostatnio jak objawy zanikły to był u mnie bardzo zły objaw :( a do tego tak czekałam na koniec sierpnia, mieliśmy pojechać do wielkopolski na wieś, odpocząć, wyciszyć się, a mój w gorącej wodzie kąpany mąż zwolnił się z roboty i do dupy pojedziemy bo jak od czerwca pójdzie do nowej pracy to będzie na okresie próbnym i nawet nie będzie mu przysługiwało tyle urlopu :(
 
Dziewczyny, ja chyba zwariuję, sutki przestały mnie boleć i już sobie wkręcam, że ostatnio jak objawy zanikły to był u mnie bardzo zły objaw :( a do tego tak czekałam na koniec sierpnia, mieliśmy pojechać do wielkopolski na wieś, odpocząć, wyciszyć się, a mój w gorącej wodzie kąpany mąż zwolnił się z roboty i do dupy pojedziemy bo jak od czerwca pójdzie do nowej pracy to będzie na okresie próbnym i nawet nie będzie mu przysługiwało tyle urlopu :(
Moj mąż też właśnie jest w trakcie zmiany pracy więc u nas wakacje też odpadają i ja jestem na zwolnieniu lekarskim więc z tego co wiem nie mogę nigdzie jechać bo jak sprawdza to będę miała lipe
 
reklama
Dziewczyny, ja chyba zwariuję, sutki przestały mnie boleć i już sobie wkręcam, że ostatnio jak objawy zanikły to był u mnie bardzo zły objaw :( a do tego tak czekałam na koniec sierpnia, mieliśmy pojechać do wielkopolski na wieś, odpocząć, wyciszyć się, a mój w gorącej wodzie kąpany mąż zwolnił się z roboty i do dupy pojedziemy bo jak od czerwca pójdzie do nowej pracy to będzie na okresie próbnym i nawet nie będzie mu przysługiwało tyle urlopu :(
Nie zamartwiaj się tak. Pozytywne myślenie przede wszystkim( tak mówi mój lekarz. ) mnie parę dni temu też nie bolały, a dzisiaj znów bolą. Trzeba być dobrej myśli! Chwilami nie czuje się jakbym była w ciąży,zaczynam już myśleć ale za jakiś czas wraca wszystko. (Złe samopoczucie,itd. ?) Kiedy masz teraz wizytę?
 
Do góry