reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, ja chyba zwariuję, sutki przestały mnie boleć i już sobie wkręcam, że ostatnio jak objawy zanikły to był u mnie bardzo zły objaw :( a do tego tak czekałam na koniec sierpnia, mieliśmy pojechać do wielkopolski na wieś, odpocząć, wyciszyć się, a mój w gorącej wodzie kąpany mąż zwolnił się z roboty i do dupy pojedziemy bo jak od czerwca pójdzie do nowej pracy to będzie na okresie próbnym i nawet nie będzie mu przysługiwało tyle urlopu :(
Nie martw się na zapas. Myśl pozytywnie, wiem że ciężko ale ja sobie tłumacze, że martwić się i płakać będę wtedy kiedy będę miała powód. Spokojnie, czekamy na 9 maja i nie nakręcamy się :) mnie też cycki raz bardziej bolą, raz mniej, a raz wcale. To nie jest wyznacznik i o niczym nie świadczy. Wiem co czujesz, ale nerwami nic nie zdziałasz. Postaraj się uspokoić i cieszyć ciąża, niech fasolinka czuję, że Mama jest szczęśliwa. Ginekolog mi powiedział, że czasem piersi przestają dokucza i nie ma w tym nic złego. Ostatnio tak miałam, więc pytałam na wizycie. Trochę ból wrócił jak docisne, ale to nie jest to samo co na początku. Nie martw się na zapas.
 
reklama
Dziewczyny, ja chyba zwariuję, sutki przestały mnie boleć i już sobie wkręcam, że ostatnio jak objawy zanikły to był u mnie bardzo zły objaw :( a do tego tak czekałam na koniec sierpnia, mieliśmy pojechać do wielkopolski na wieś, odpocząć, wyciszyć się, a mój w gorącej wodzie kąpany mąż zwolnił się z roboty i do dupy pojedziemy bo jak od czerwca pójdzie do nowej pracy to będzie na okresie próbnym i nawet nie będzie mu przysługiwało tyle urlopu :(
Wierzę, że wszystko będzie dobrze. 9 maja będę trzymała kciuki. Tego dnia mam urodziny, więc będę miała moc ;) wszystko będzie dobrze.
 
Ja nie wierzę w głupie zabobony ... chyba każdy wczesniej szykuje wyprawkę dla dziecka a nie na ostatnią chwile wywalić worek kasy na to wszystko . Ja przy 1 ciąży wszystko kupowałam jak tylko poznałam płeć i jakoś nic się nie stało :)

Co do wakacji słyszałam ,że kontrolują zazwyczaj te osoby co mają wpisane w l4 ( 1-leżeć )
 
reklama
Ja moze nie w łóżku, ale pod kocem :)

Dziś święto Dziedzica, bo jeszcze wczoraj był zarodkiem, a dziś jest już pełnoprawnym płodem :) 10 tygodni mamy

Co do zakupów, to ja jeszcze się wstrzymuję. Nie przez zabobony, ale przez obawy jeszcze...ale fakt zgadzam sie, że lepiej zakupy na raty rozłożyć bo można paść potem..szczególnie, że u nas do kupienia wszystko przy pierwszym dziecku.
 
Do góry