Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Masz rację te suwaczki dają siłę i nadzieje. .kiedy przyjdzie pora to będę z dumą i radością zamieszczać swój suwaczek i trzymam kciuki dziewczyny za nas wszystkie aby tych suwaczkow przybywało a nasze aniołki to takie specjalne magiczne suwaczki :)są tak wyjątkowe ze zabrakło oznaczeń...
Kochana ,
MOje maleństwo w 14 tygodniu ciąży zmarło. Ból krzyk łzy. Nie chciałam juz słuchać jaka to mam być dzielna i ze jestem młodą i nie jedno dziecko jeszcze urodze.
Bardzo mi pomogła świadomość że mogłam go urodzić i pochować w mogile dzieci utraconych. Jako mama nic więcej mu nie mogę...