• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. J

    co teraz ... ?

    Witam, jestem w 40 tyg i 2dniu (2dni po terminie) ciaza od poczatku przebiega dobrze wrecz bez objawowo mam tu na mysli zero wymiotow itp. Nie mieszkam w PL, tu opieka jest troszke inna nie ma spotkan z ginekologiem, nie mialam ani razu...usg jest tylko w 10-12tyg i 20 wiecej nie ma. Sa tylko...
Wróć
Do góry