Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny widzę że odbiegacie trochę od tematu zaraz całe życiorysy wasze poznamy. A jak tam czują się inne mamusie lutowe niech sie pochwalą mam nadzieję że dobrze
Justyna masz wysoką betę u mnie było widać pęcherzyk w 4 tyg miał 5mm. Ale ja mam regularne 26 dniowe cykle . A na kiedy Ci następną wizytę wyznaczył lekarz ? I w ogóle kiedy miałaś ostatnią miesiaczke ?
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. A robiłam betę dlatego że lekarz mi kazał przed poniedziałkową wizytą zrobić ponieważ coś mu się nie podobało i powiedział że jak wyjdzie powyżej 100tys to bardzo źle. Więc ja zrobiłam 19 i dzisiaj i tak jakoś mało przyrosło dlatego się zmartwiłam ale już mi...
Może troszkę się przedstawię.
Na imię mi Ania jestem w 4 ciąży ale dziecko mam jedno . Mam problemy z podnoszeniem ciąży i teraz też się martwię bo robiłam beta hcg 19 .06 i miałam 50429 po czym powtórzyła dzisiaj i przerosła bardzo mało bo wyniosla 67900 a jak wczesniej napisałam zaczęłam...