Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziekuje.Tez mysle ze to poczatki padaczki.Poki co staram sie umowic na wizyte tutaj w UK ale to kpina jakas bo bagatelizuja wszystko,coz zobaczymy.Jednoczesnie umowilam sie w Polsce z neurologiem wiec podroz do kraju i to szybko nas czeka.Pozdrawiam
Wlasnie organizuje przylot do Polski na koniec listopada.Tutaj mialysmy do tej pory jedna wizyte u pediatry i rehabilitacje 1raz na 7 tyg ,tragedia.Dzieki dziewczyny
Dziekuje za odpowiedz.Wydaje mi sie ze to cos innego niestety.Zaczelo sie to z 10dni temu i codziennie coraz wiecej.Wyglada to jakby ktos ja wystraszyl,takie drgniecie i np moga byc 3 pod rzad chwila przerwy i znowu to samo.
Witam dziewczyny.
To moj pierwszy raz na forum i nie wiem czy nie powielam tematu.
05.06.2019 r urodzilam corke w UK.Hania urodzila sie z niedotlenieniem,0pkt po urodzeniu i kolejnych minutach.40 minut resuscytowana,3 transfuzje krwi.W Bristolu poddana hipotermii 3 dniowej.
W 10dobie zycia...