• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Haneczka5
  • Sortuj według data
  1. H

    Niedotlenienie encefalopatii niedokrwiennej

    Dziekuje.Tez mysle ze to poczatki padaczki.Poki co staram sie umowic na wizyte tutaj w UK ale to kpina jakas bo bagatelizuja wszystko,coz zobaczymy.Jednoczesnie umowilam sie w Polsce z neurologiem wiec podroz do kraju i to szybko nas czeka.Pozdrawiam
  2. H

    Niedotlenienie encefalopatii niedokrwiennej

    Wlasnie organizuje przylot do Polski na koniec listopada.Tutaj mialysmy do tej pory jedna wizyte u pediatry i rehabilitacje 1raz na 7 tyg ,tragedia.Dzieki dziewczyny
  3. H

    Niedotlenienie encefalopatii niedokrwiennej

    Dziekuje za odpowiedz.Wydaje mi sie ze to cos innego niestety.Zaczelo sie to z 10dni temu i codziennie coraz wiecej.Wyglada to jakby ktos ja wystraszyl,takie drgniecie i np moga byc 3 pod rzad chwila przerwy i znowu to samo.
  4. H

    Niedotlenienie encefalopatii niedokrwiennej

    Witam dziewczyny. To moj pierwszy raz na forum i nie wiem czy nie powielam tematu. 05.06.2019 r urodzilam corke w UK.Hania urodzila sie z niedotlenieniem,0pkt po urodzeniu i kolejnych minutach.40 minut resuscytowana,3 transfuzje krwi.W Bristolu poddana hipotermii 3 dniowej. W 10dobie zycia...
Wróć
Do góry