• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. M

    Listopadowe mamy 2021

    Hej,po cichu liczę, że też w listopadzie zostanę mamą :) jeszcze nie byłam u lekarza, bo okres spóźnia mi się dopiero 2 dni. Nic by pewnie nie było widać. Testy zrobiłam dwa i na obu słaba kreska.. załączam zdjęcie :) Myślicie, że pozytywny?
  2. M

    Poronienie, a starania o kolejną ciążę.

    Hej, wiem, ze minely 4 lata, ale chciałam zapytać czy wtedy się udalo? Urodzilas szczesliwie Maleństwo? Pozdrawiam
  3. M

    Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum

    Witam wszystkich :) Jestem aktualnie w 6 tyg ciąży, chciałabym wkleić tutaj i Was też do tego zachęcam , pierwsze zdjęcie mojego Maleństwa. Zdjęcie z 5 tyg+5 dni
Wróć
Do góry