Długo myślałam czy dołączyć do wątku, czy dalej jedynie podczytywać. Jednak ile można zamęczać tematem najbliższą przyjaciółkę czy męża [emoji87]
To nasz 4 cykl starań, @ wg apki powinna być we wtorek - jednak mam wrażenie, że ten cykl jest INNY (wiadomo, jak każdy w trakcie starań [emoji23])...