Niestety to mój ginekolog, który prowadził pierwszą ciąże, odmówił jakiegokolwiek badania, bo stwierdził, że on nie zajmuje się potwierdzeniami ciąż u kobiet🤷♀️🤦♀️🤦♀️. Nawiedzony jakiś. Podobno pozmieniały się przepisy. Poszłam prywatnie do innego. Zrobił usg,okazało się, że to już 5tc +3...