Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
U nas dwójka dzieci ma znamiona. Starszy syn ma dość duże na ramieniu i na razie mamy nic z tym nie robić. Zwłaszcza, że usunięcie wymagałoby przedsczepu skóru. Wyrastają mu z tego włoski. Nie nosi koszulek na ramiączkach. Najmłodszy ma też w podobnym miejscu, ale pod spodem i trochę mniejsze...
U mnie na 5 udanych ciąż cienie były widoczne najwcześniej w 9-10 dpo. Przy jednej biochemicznej dużo później. Powtórz test jutro, bo coś tam prześwituje, ale nie wiadomo na ile fabryczna 😉
W 1 ciąży chodziłam na nfz do kobiety, która "na wyczucie" badała bez usg i straszyła, że szyjka ledwo trzyma, krótko itd. Jak poszłam prywatnie to lekarz zmierzył długość szyjki na usg. Była bardzo długa, zamknięta i żadnych nieprawidłowości. Tylko usg dokładnie zmierzy szyjkę...