• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. PasiastyOgon

    Znamię barwnikowe

    U nas dwójka dzieci ma znamiona. Starszy syn ma dość duże na ramieniu i na razie mamy nic z tym nie robić. Zwłaszcza, że usunięcie wymagałoby przedsczepu skóru. Wyrastają mu z tego włoski. Nie nosi koszulek na ramiączkach. Najmłodszy ma też w podobnym miejscu, ale pod spodem i trochę mniejsze...
  2. PasiastyOgon

    Nacisk na kanał rodny

    Miałam tak w każdej ciąży (do tej pory 4). Myślałam, że urodzę wcześniej, ale przy 3 dziecku chodziłam tak do terminu 😅
  3. PasiastyOgon

    Czy w 8 DPO jest szansa na cień kreski? Farmabol Viola, super wczesny test ciążowy od 8 dnia

    U mnie na 5 udanych ciąż cienie były widoczne najwcześniej w 9-10 dpo. Przy jednej biochemicznej dużo później. Powtórz test jutro, bo coś tam prześwituje, ale nie wiadomo na ile fabryczna 😉
  4. PasiastyOgon

    Beta po poronieniu

    Koniecznie beta, bo te testy lubią pokazywać takie kteski. Robiłaś innej firmy?
  5. PasiastyOgon

    Czy to Czop śluzowy? 18 tydzień

    Może po współżyciu?
  6. PasiastyOgon

    Szyjka macicy w 17 tygodniu ciąży

    W 1 ciąży chodziłam na nfz do kobiety, która "na wyczucie" badała bez usg i straszyła, że szyjka ledwo trzyma, krótko itd. Jak poszłam prywatnie to lekarz zmierzył długość szyjki na usg. Była bardzo długa, zamknięta i żadnych nieprawidłowości. Tylko usg dokładnie zmierzy szyjkę...
Wróć
Do góry