Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie wytrzymałam i poszłam na usg.. Ufff pęcherzyk w jamie macicy, no i widać już w środku pęcherzyk żółtkowy i maleńki na razie zarodek. Jeszcze nie słyszałam serca, ale to było dopiero 5t1d więc mogłoby jeszcze za wcześnie. Idę za tydzień, mam nadzieję że już będzie słuchać :)
Sprawdzałam, wychodzi ze jest ok. W ostatnich dniach trochę zwolnił.. Najpierw było po 180-170 % w 48 h a teraz od ostatniej bety do tej z dzisiaj jest 109% w 48h, ale wg kalkulatora to jest dobrze.
No i martwię się bo tego 23.12 chyba już coś powinno być widać skoro beta była następnego dnia prawie 2000. No ale to był dopiero 4t2d i ta macica w tylozgieciu utrudnia też obrazowanie. Mam nadzieję że po prostu było za wczesnie
Wychodzi dzisiaj równo 5t0d. Cykle 28 dniowe, tym razem owulacja w 13 dc.
Nie wiem czemu się martwię. Czuję się ok. Tylko w terminie miesiączki mialam niewielkie brązowe plamienia, poza tym żadnych dolegliwości.
Ostatnia ciąża to puste jajo płodowe i teraz już mam same czarne myśli...
Cześć, jestem tu nowa. Mam pytanie do dziewczyn które przeszły ciążę pozamaciczna. Przy jakim poziomie beta hcg się dowiedziałyście? Moje bety to
16.12. 27
19. 12 158
24.12 1983
29.12 12600
Czuje się dobrze, w przyszłym tygodniu idę na usg. Byłam już raz 23.12 ale jeszcze nic nie było widać. Mam...