reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna a beta hcg

Dołączył(a)
29 Grudzień 2020
Postów
5
Cześć, jestem tu nowa. Mam pytanie do dziewczyn które przeszły ciążę pozamaciczna. Przy jakim poziomie beta hcg się dowiedziałyście? Moje bety to
16.12. 27
19. 12 158
24.12 1983
29.12 12600
Czuje się dobrze, w przyszłym tygodniu idę na usg. Byłam już raz 23.12 ale jeszcze nic nie było widać. Mam macicę mocno w tylozgieciu więc być może to dlatego, ale bardzo się martwie...
 
reklama
Sprawdzałaś przyrost w kalkulatorze ? Mi stwierdzono cp przy becie 3500 . Nie masz powodu do zmartwień przy becie ponad 12 tys powinno już być widać przynajmniej pęcherzyk ciążowy .
 
Ja nie robiłam tak często, w dniu wykrycia w szpitalu mi robili to miałam już ponad 48000. Ale to już był 7t6d (przy 35dniowych cyklach), 10dni wcześniej lekarz nic nie widział. Skończyło się usunięciem jajowodu. Ale u mnie pierwsze robione (nie pamiętam wartości, któraś była w okolicach 3000) miały przyrost 45% zaledwie (i jakoś lekarz się tym nie zainteresował), a u Ciebie jest prawidłowy, więc nie zakładaj najgorszego [emoji846] ja w dodatku miałam plamienia w 6t3d, dostałam luteinę, przeszło, więc grzecznie czekałam do wyznaczonej wizyty i to był błąd...
 
Wychodzi dzisiaj równo 5t0d. Cykle 28 dniowe, tym razem owulacja w 13 dc.
Nie wiem czemu się martwię. Czuję się ok. Tylko w terminie miesiączki mialam niewielkie brązowe plamienia, poza tym żadnych dolegliwości.
Ostatnia ciąża to puste jajo płodowe i teraz już mam same czarne myśli...
 
No i martwię się bo tego 23.12 chyba już coś powinno być widać skoro beta była następnego dnia prawie 2000. No ale to był dopiero 4t2d i ta macica w tylozgieciu utrudnia też obrazowanie. Mam nadzieję że po prostu było za wczesnie
 
Sprawdzałaś przyrost w kalkulatorze ? Mi stwierdzono cp przy becie 3500 . Nie masz powodu do zmartwień przy becie ponad 12 tys powinno już być widać przynajmniej pęcherzyk ciążowy .
Sprawdzałam, wychodzi ze jest ok. W ostatnich dniach trochę zwolnił.. Najpierw było po 180-170 % w 48 h a teraz od ostatniej bety do tej z dzisiaj jest 109% w 48h, ale wg kalkulatora to jest dobrze.
 
No i martwię się bo tego 23.12 chyba już coś powinno być widać skoro beta była następnego dnia prawie 2000. No ale to był dopiero 4t2d i ta macica w tylozgieciu utrudnia też obrazowanie. Mam nadzieję że po prostu było za wczesnie
Mogło być zdecydowanie za wcześnie. Z tego co mi wiadomo najwcześniej w 5t coś może być już widać, a jak lekarz nie ma dobrego sprzętu to jeszcze później. Więc spokojnie czekaj do następnej wizyty i się nie stresuj, bo stres Wam obojgu szkodzi, a nie ma czym obecnie. Spokojnej i nudnej ciąży [emoji8]
 
Też mnie teraz uświadomiono, że beta powyżej 1200 rośnie wolniej, a powyżej 6000 jeszcze wolniej :) Wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Sprawdzałam, wychodzi ze jest ok. W ostatnich dniach trochę zwolnił.. Najpierw było po 180-170 % w 48 h a teraz od ostatniej bety do tej z dzisiaj jest 109% w 48h, ale wg kalkulatora to jest dobrze.
Nie denerwuj się , jeżeli brzuch ostro nie boli i nie ma plamien to trzeba czekać spokojnie do wizyty. Będzie dobrze ✊✊✊
 
Do góry