Cześć :) Jestem wystraszona i nie wiem do kogo mam się zwrócić. Nie staramy się z chłopakiem o dziecko. Moje cykle są zawsze 28-dniowe. 21 DC (środa) trochę zaszaleliśmy i już drugi raz tej nocy był bez zabezpieczenia. Nie wiem dlaczego się zgodziłam, poniosło nas, ale zapewniał mnie, że...