Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
dziewczyny prosze powiedzcie mi z jakimi parametrami nasienia podchodzilyscie do inseminacji? moj mąz ma morfologie 2 % i az 85 % nieruchomych plemnikow, 7 % ruch postepowy. Zastanawiam sie jaka jest szansa na ciaze przy takich wynikach :(
dziewczyny prosze powiedzcie mi z jakimi parametrami nasienia podchodzilyscie do in vitro? moj mąz ma morfologie 2 % i az 85 % nieruchomych plemnikow, 7 % ruch postepowy. Zastanawiam sie jaka jest szansa na ciaze przy takich wynikach :(
Witajcie, Ja staram sie z męzem od 2 lat... mamy 35lat i jedno dziecko poczete bez problemu, a teraz , no coz... Mąż zrobił badanie nasienia i nie są dobre , zastanawiam sie nad inseminacja
witajcie :)
ja mam 35 lat i od 2 lat staram sie z mężem o 2 dziecko... pierwszy syn bez problemu w 1 cyklu w wieku 30 lat. Teraz mąz zrobił badanie nasienia i jest zle :( morfologia 2%, brak ruchu 85 %. moj ginekolog zalecil brac Profertil przez 3 mc i potem zas badanie nasienia, jak sie ie...