• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Nusia ...
  • Sortuj według data
  1. N

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    dziewczyny prosze powiedzcie mi z jakimi parametrami nasienia podchodzilyscie do inseminacji? moj mąz ma morfologie 2 % i az 85 % nieruchomych plemnikow, 7 % ruch postepowy. Zastanawiam sie jaka jest szansa na ciaze przy takich wynikach :(
  2. N

    Kto po in vitro?

    dziewczyny prosze powiedzcie mi z jakimi parametrami nasienia podchodzilyscie do in vitro? moj mąz ma morfologie 2 % i az 85 % nieruchomych plemnikow, 7 % ruch postepowy. Zastanawiam sie jaka jest szansa na ciaze przy takich wynikach :(
  3. N

    Staraczki 2021

    Witajcie, Ja staram sie z męzem od 2 lat... mamy 35lat i jedno dziecko poczete bez problemu, a teraz , no coz... Mąż zrobił badanie nasienia i nie są dobre , zastanawiam sie nad inseminacja
  4. N

    Staraczki - I połowa 2020 roku

    powiedz mi jakie mial parametry nasienia twoj mąż gdy podchodziliscie do ICI
  5. N

    Staraczki - I połowa 2020 roku

  6. N

    Staraczki - I połowa 2020 roku

    witajcie :) ja mam 35 lat i od 2 lat staram sie z mężem o 2 dziecko... pierwszy syn bez problemu w 1 cyklu w wieku 30 lat. Teraz mąz zrobił badanie nasienia i jest zle :( morfologia 2%, brak ruchu 85 %. moj ginekolog zalecil brac Profertil przez 3 mc i potem zas badanie nasienia, jak sie ie...
Wróć
Do góry