• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    Dziekuje za wsparcie :* lekarz powiedzial ze po 30 tez cykl nie bedzie idealny. Tak jak mowisz, od dłuższego czasu stres mi towarzyszy... jutro umawiam sie na wkładkę :)
  2. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    Bylam wczoraj ponownie na usg , lekarz twierdzi ze @ bedzie ! Po 11 dniach spoznienia , 2 testach beta ponizej 1, kilkunastu sikanych z ujemnym wynikiem . Dostalam dzisisj @ !!!! Tylko nie rozumie czemu taka blokada ? Zawsze mam regularne miesiaczki . Po tym tygodniu mam 5 lat zycia mniej .
  3. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    A ja dalej nie mam @ ... robilam bete 27stycznia i byla ponizej1 (4 dz. spoznienia) dzisiaj znow powtórzyłam czyli 1 lutego i wynik taki sam ponizej 1 (9 dz . spóznienia).
  4. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    A ja robilam bete w 4 dniu spodziewanej miesiaczki. Dzisiaj zrobilam 2 testy i tez negatywne . A okresu brak
  5. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    Po jakim czasie zrobiłaś bete ?
  6. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    Kochana ja mam 3jke wspaniałych dzieciakow. Najmlodszy ma 1.5 roku . Wlasnie wrocilam do pracy, jestesmy w trakcie zakupu wiekszego m5. Moje libido lezy maz zawsze uwazał i konczyl w prezerwatywie . Ta ciaza to jakis cud by byl ale znam swoje cialo i czuje ze jest cos nie tak ...
  7. Meegi12345

    beta hcg ilościowo

    Dziewczyny fiksuje . Cykle co 27 28 dni , wedlug kalendarza owulacja 10 a okres 24 stycznia i ciagle cisza! Zrobilam 3 testy negatywne po terminie @, beta 1, i bylam na usg - widoczne cialko zolte ale lekarz stwierdzil ze to nie ciaza ze bedzie okres ( tylko sie zastanawim czy ja zbyt wczesnie...
Wróć
Do góry