Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziekuje za wsparcie :* lekarz powiedzial ze po 30 tez cykl nie bedzie idealny. Tak jak mowisz, od dłuższego czasu stres mi towarzyszy... jutro umawiam sie na wkładkę :)
Bylam wczoraj ponownie na usg , lekarz twierdzi ze @ bedzie ! Po 11 dniach spoznienia , 2 testach beta ponizej 1, kilkunastu sikanych z ujemnym wynikiem . Dostalam dzisisj @ !!!! Tylko nie rozumie czemu taka blokada ? Zawsze mam regularne miesiaczki . Po tym tygodniu mam 5 lat zycia mniej .
A ja dalej nie mam @ ...
robilam bete 27stycznia i byla ponizej1 (4 dz. spoznienia)
dzisiaj znow powtórzyłam czyli 1 lutego i wynik taki sam ponizej 1 (9 dz . spóznienia).
Kochana ja mam 3jke wspaniałych dzieciakow. Najmlodszy ma 1.5 roku . Wlasnie wrocilam do pracy, jestesmy w trakcie zakupu wiekszego m5. Moje libido lezy maz zawsze uwazał i konczyl w prezerwatywie . Ta ciaza to jakis cud by byl ale znam swoje cialo i czuje ze jest cos nie tak ...
Dziewczyny fiksuje . Cykle co 27 28 dni , wedlug kalendarza owulacja 10 a okres 24 stycznia i ciagle cisza! Zrobilam 3 testy negatywne po terminie @, beta 1, i bylam na usg - widoczne cialko zolte ale lekarz stwierdzil ze to nie ciaza ze bedzie okres ( tylko sie zastanawim czy ja zbyt wczesnie...