• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Zewelika
  • Sortuj według data
  1. Zewelika

    Interpretacja wyników beta HCG

    2 stycznia... Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze że wystraszyłam sie ponieważ chcąc umówić się na wizyte, lekarz zaczął przypuszczać po takim "dużym" wyniku bety czy to nie grudniowa ciąża...
  2. Zewelika

    Interpretacja wyników beta HCG

    Witam. Dzisiaj zrobiłam bete.. wynik ponad 5 tys. Z wyliczeń wynika że to jest 5 tydzień. Możliwy jest taki wysoki wynik w tym tygodniu?
Wróć
Do góry