reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

reklama
Witam. Dzisiaj zrobiłam bete.. wynik ponad 5 tys. Z wyliczeń wynika że to jest 5 tydzień. Możliwy jest taki wysoki wynik w tym tygodniu?
 
2 stycznia... Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze że wystraszyłam sie ponieważ chcąc umówić się na wizyte, lekarz zaczął przypuszczać po takim "dużym" wyniku bety czy to nie grudniowa ciąża...
 
2 stycznia... Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze że wystraszyłam sie ponieważ chcąc umówić się na wizyte, lekarz zaczął przypuszczać po takim "dużym" wyniku bety czy to nie grudniowa ciąża...
Spokojnie jest ok, w 5+1 miałam już będę 13 tys, a na usg był tylko pęcherzyk ciążowy z ledwo zauważonym ciałkiem żółtym, ciążę, bety i USG są naprawdę różne :D
 
Hejjjj ratujcie mnie bo zwariuje
Zbliża się termin @.
Wczoraj robiłam test słaba kreska, następny to samo. Postanowiłam się nie katować tymi kreskami poszłam na betę. Wynik 0,15. Jestem weteranem jeśli chodzi i betę i testy i zazwyczaj negatyw u mnie to był negatyw <0,1i po temacie. Teraz nie wiem co myslec
 
Hejjjj ratujcie mnie bo zwariuje
Zbliża się termin @.
Wczoraj robiłam test słaba kreska, następny to samo. Postanowiłam się nie katować tymi kreskami poszłam na betę. Wynik 0,15. Jestem weteranem jeśli chodzi i betę i testy i zazwyczaj negatyw u mnie to był negatyw <0,1i po temacie. Teraz nie wiem co myslec
Wynik 0,15 wskazuje brak ciąży. Ile dni po owulacji jesteś?
 
No tak, tyle wiem tylko zastanawia mnie to 0,15 a nie standardowe <0,1. 12 dni po. Chociaz owulacja nie potwierdzona przez lekarza. Z obserwacji i temperatury wywnioskowałam
Ja myślę, ze nie ma znaczenia 0,1 czy 0,15, nie wiem jakie są szanse na to, ze złapałaś rosnącą betę na wartości 0,15. Jeśli Ci się spóźni @ to najwyżej powtórz testy
 
reklama
A może to biochemiczna ? Złapałas testem jakaś wartość mocno spadkowa. Chociaż i tak beta powinna być troszkę wyższa. Ja bym dla świętego spokoju powtórzyła betę.
Pamiętam jak miałam dziwna sytuację. Robiłam test był negatywny ale czułam że musiało się udać więc poszłam na betę, wynik 1.25. uznałam brak ciąży. Po dwóch tygodniach dostałam plamien, poszłam znowu na betę a tam wynik 20. Potem już spadała aż dostałam @
 
Do góry