Witajcie dziewczyny,
dużo Was czytam, ale w końcu postanowiłam zapytać 🙈
To piąty cykl moich starań, więc głowa wysiada. Tym razem staram się do wszystkiego podchodzić z większym luzem, nie wypatrywać na siłe objawów, jednak w tym cyklu coś jest inaczej, mianowicie - dotychczas temperatura 2...