Bardzo dziękuje, jest już coraz lepiej, mdłości mam tylko rano i powoli ustępuje zmęczenie. Cały czas byłam pewna, ze to dziewczynka, nawet powiedziałam mężowi, ze jeśli będzie chłopak to pozowow mu wybrać imię (bo byłam tak pewna), a w piątek byłam u mojej Pani Doktor, która prowadzi mi ciąże i...