U mnie 35 tc, a ja ledwo co chodzę.. ból pachwin i spojenia łonowego nie do wytrzymania. Na szczęście pomaga leżenie, więc głównie leżę i jakoś leci. Chociaż też niewygodnie. Wstaję różnie, czasami uda się pospać do 7, ale przeważnie to 4-5 i już się męczę leżąc w łóżku, a zasypiam po 24. Przez...