Hej , jestem mamą Marcela (14l) z chorobą Hirchsprunga HD. Operacja radykalna w wieku 18 mcy metodą TEPT we Wrocławiu (prof Godziński) , do tej pory przeszedł 18 zabiegów operacyjnych , za 2 tyg będą wyłaniać stomie ....
Po operacji radykalnej było lepiej jak przed ale nigdy nie było super ...