• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Qdlata13
  • Sortuj według data
  1. Qdlata13

    Choroba Hirschsprunga

    Hej , jestem mamą Marcela (14l) z chorobą Hirchsprunga HD. Operacja radykalna w wieku 18 mcy metodą TEPT we Wrocławiu (prof Godziński) , do tej pory przeszedł 18 zabiegów operacyjnych , za 2 tyg będą wyłaniać stomie .... Po operacji radykalnej było lepiej jak przed ale nigdy nie było super ...
Wróć
Do góry