Wiadomo , nie jem wszystkiego co zabronione w ciąży. Przed ciążą trenowałam z ciężarami i trzymałam dietę . Baaardzo rzadko słodycze , dużo białka w postaci mięsa , serków wiejskich itd . Teraz jem to , na co po prostu mam ochotę . Oczywiście z umiarem . Zarówno batona , ciastko , ale też dużo...