• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Magda13
  • Sortuj według data
  1. M

    Przyjmowanie Duphaston

    Ok, rozumiem. Wiadomość pisałam rano a teraz zaczęłam plamić już na czerwono,boli mnie brzuch. Czuję że okres się zbliża. Jak ciekawe będzie teraz? Jeżeli dostanę miesiączkę np jutro to kolejna będzie normalnie? zgodnie z kalendarzykiem czy dalej jakieś zamieszanie ?
  2. M

    Przyjmowanie Duphaston

    Mnie lekarz zalecił brać Duphaston w 16 dc do 25 dc. Tak brałam a teraz już trzeci dzień opóźnia się miesiączka. Mam tylko delikatne plamienia Jestem zła że zaczęłam brać gdyż boję się że będę miała miesiączkę podczas urlopu w ciepłych krajach. Lecę 10 września a wracam 20. Mialam wszystko...
Wróć
Do góry