Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ok, rozumiem. Wiadomość pisałam rano a teraz zaczęłam plamić już na czerwono,boli mnie brzuch. Czuję że okres się zbliża.
Jak ciekawe będzie teraz? Jeżeli dostanę miesiączkę np jutro to kolejna będzie normalnie? zgodnie z kalendarzykiem czy dalej jakieś zamieszanie ?
Mnie lekarz zalecił brać Duphaston w 16 dc do 25 dc. Tak brałam a teraz już trzeci dzień opóźnia się miesiączka. Mam tylko delikatne plamienia
Jestem zła że zaczęłam brać gdyż boję się że będę miała miesiączkę podczas urlopu w ciepłych krajach.
Lecę 10 września a wracam 20.
Mialam wszystko...