• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: imewa85
  • Sortuj według data
  1. I

    Marcowe mamy 2025

    u mnie też już widać ciąże, przede wszystkim w przylegających ubraniach, w luźnych jak ktoś nie wie, to jeszcze da się trochę oszukać ;)
  2. I

    Marcowe mamy 2025

    Po fakcie pokojarzyłam (czyli już potwierdzeniu ciąży), niektóre objawy, większa senność, trochę łatwiej łapałam zadyszkę, ale ogólnie od prawie 2 lat miałam problemy z regularnymi miesiączkami, zdiagnozowane Hashimoto z niedoczynnością, już po wyrównaniu tarczycy, byłam na etapie badań...
  3. I

    Marcowe mamy 2025

    Cześć dziewczyny, czuję, że się spóźniłam z tym, ale spróbuję. Czy mogłabym dołączyć do forum prywatnego? Jestem aktualnie w 17tc 5dn i jest to moja trzecią ciąża. Mam już dwóch synów w wieku 12 i 8 lat, a teraz to zupełna niespodzianka, której nikt się nie spodziewał :) Ciąże potwierdziłam...
Wróć
Do góry