Po fakcie pokojarzyłam (czyli już potwierdzeniu ciąży), niektóre objawy, większa senność, trochę łatwiej łapałam zadyszkę, ale ogólnie od prawie 2 lat miałam problemy z regularnymi miesiączkami, zdiagnozowane Hashimoto z niedoczynnością, już po wyrównaniu tarczycy, byłam na etapie badań...