Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Szczerze wszystkim polecam to przedszkole. Mój synuś chodzi od grudnia i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Panie zawsze uśmiechnięte, pogodne serdeczne. Dziecko z chęcią idzie a ja w końcu nie muszę się martwić,że dzieje mu się krzywda.
Synek wspaniale się rozwija, w końcu przychodzi do domu i śpiewa...
Gosia mój mały chodził na zmianę do dr Bodak i dr Żyły i dotychczas z dr Bodak byłam bardzo bardzo zadowolona, fajnie mi prowadziła małego,wykryła szybko wadę serca przez co mały jest juz po zabiegu jednak teraz ani nie poświęca tyle czasu na wizytę,ani nie bardzo mówi co małemu jest anie też...
Cześć,jestem mamą 2 i pół rocznego Stasia.
Czy macie może jakiegoś dobrego pediatrę z piątkowa? Nasz dotychczasowy niestety nas tsrasznie zawiódł i bardzo chcę zmienić tylko wolałabym na sprawdzonego.
Cześć dowiedziałam się,że mój synek ma mięczaka w środę i czekamy teraz na wizytę u dermatologa.Czytając Was jestem przerażona czasem jaki trwa walka z tą chorobą:-(:-(:-(:-( Mały ma kilka grudek na obojczyku,kilka na boczku i jedną póki co na podbrzuszu.
Pozdrawiam