• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: anula833
  • Sortuj według data
  1. anula833

    Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

    Szczerze wszystkim polecam to przedszkole. Mój synuś chodzi od grudnia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie zawsze uśmiechnięte, pogodne serdeczne. Dziecko z chęcią idzie a ja w końcu nie muszę się martwić,że dzieje mu się krzywda. Synek wspaniale się rozwija, w końcu przychodzi do domu i śpiewa...
  2. anula833

    Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

    Cześć, po ponad roku starań też dołączam do zacnego grona listopadówek jeśli mogę.
  3. anula833

    Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

    Gosia mój mały chodził na zmianę do dr Bodak i dr Żyły i dotychczas z dr Bodak byłam bardzo bardzo zadowolona, fajnie mi prowadziła małego,wykryła szybko wadę serca przez co mały jest juz po zabiegu jednak teraz ani nie poświęca tyle czasu na wizytę,ani nie bardzo mówi co małemu jest anie też...
  4. anula833

    Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

    Cześć,jestem mamą 2 i pół rocznego Stasia. Czy macie może jakiegoś dobrego pediatrę z piątkowa? Nasz dotychczasowy niestety nas tsrasznie zawiódł i bardzo chcę zmienić tylko wolałabym na sprawdzonego.
  5. anula833

    Dziękuję,dla Twoich maleństw i dla Ciebie również buziaki.Bardzo mi miło :*

    Dziękuję,dla Twoich maleństw i dla Ciebie również buziaki.Bardzo mi miło :*
  6. anula833

    Mieczak Zakazny

    Cześć dowiedziałam się,że mój synek ma mięczaka w środę i czekamy teraz na wizytę u dermatologa.Czytając Was jestem przerażona czasem jaki trwa walka z tą chorobą:-(:-(:-(:-( Mały ma kilka grudek na obojczyku,kilka na boczku i jedną póki co na podbrzuszu. Pozdrawiam
Wróć
Do góry