• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciąża po stratach

  1. A

    Estradiol na stałym poziomie we wczesnej ciąży

    Cześć dziewczyny! Szukam odpowiedzi na pytanie , czy któraś z was we wczesnej ciąży nie miała przyrostu estradiolu. Mój estradiol w7dpo wyniósł 103 ( wyjątkowo mało, zawsze miałam około 180 i więcej). Od 3dpo mam zaleconą luteinę. Zrobiłam test ciążowy 11 dpo żeby sprawdzić czy mogę ją...
Wróć
Do góry