• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

htz

  1. Xxxladyhxxx

    Cyclo-progynova

    Hej. Walczymy o zajscie w ciążę. Zdiagnozowano u mnie PCOS i IO. Nie mam w ogóle owulacji i ogromny problem z cyklami- są nieregularne, a od pół roku moje okresy trwały po 14-15 dni. Mój ginekolog przepisał mi cyclo-progynove i cyclodynon. Zaczęłam właśnie pierwsze opakowanie. W pierwszym dniu...
Wróć
Do góry