• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Cyclo-progynova

Xxxladyhxxx

Fanka BB :)
Hej. Walczymy o zajscie w ciążę. Zdiagnozowano u mnie PCOS i IO. Nie mam w ogóle owulacji i ogromny problem z cyklami- są nieregularne, a od pół roku moje okresy trwały po 14-15 dni. Mój ginekolog przepisał mi cyclo-progynove i cyclodynon. Zaczęłam właśnie pierwsze opakowanie. W pierwszym dniu cyklu wzięłam pierwsza tabletkę i na drugi dzień okresu już nie było...martwi mnie całkowite zatrzymanie się miesiączki. Czy któraś z Was też tak miala? Czy wystąpiły u Was jakieś działania niepozadane? Okropnie boje się możliwej zakrzepicy :( wizytę u mojego lekarza mam dopiero w marcu. Teraz jest na szkoleniu poza granicami kraju. Nie mam jak się go doradzić, czy to normalne. HTZ miało mi wyregulować cykle, a nie zatrzymać @. Pomocy :(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry