reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

08.06.2006

agaforever

Mama lipcowa'06 Początkująca(y)
Dołączył(a)
7 Listopad 2005
Postów
23
Witam:)tak się cieszę,ze tu jestem!!!!wcześniej byłam na forum dla starajacyhc sie.Mam termin na o8.06,a teraz siedzę w domu,żeby się nie zarazić grypą.A jak wy się czujecie drogie czerwcówki?Moje gg 3164526.Pozdrawiam
 
reklama
Hej!Tzn.nie logowałam się bo nie zdązyłam-zaszłam w ciążę,tylko czytałam.Dzieki za gratulacje,a kiedy ty masz termin? :laugh:
 
Dziękuję!!I Tobie gratuluję!!!jak się czujesz-który to tydzień,wogóle jak się liczy te tygodnie,bo już sama nie wiem?
 
cześćAgaforever
Ja jestem też czerwcóweczka mam termin na 06-06-2006 a więc może się zdarzyć ,że urodzimy w ten sam dzień hihihi...Wejdź sobie na stronkę www.bajbus.pl tam jest taki kalkulator...albo od dnia ostatniej miesiączki odejmij 3 miesiące i dodaj 7 dni
Pozdrawaiam
A skąd jesteś?
 
Ta metoda 3 miesiace i 7 dni-jest dobra. Mój gina tak liczy..i nawet jak cos w trakcie się zmieniało u mojej kol- tzn. zmieniał daty, bo cos dzidzia większa..poxniej mniejsza..a i tak urodziła sie dokładnie wg tej wyliczonej metody.
Moja mama też tak twierdzi,z ę to najbardziej optymalna-prawdopodobna metoda, bo i ja i siostra też- sprawdza sie- tak wyliczone i tak urodzone;):):)..

 
reklama
Witaj agaforever Cieszę się bardzo, że się nasze grono powiększa! A wiesz, ja obecnie mieszkam w Gliwicach...znaczy się, żę bliziutko mamy do siebie. Ja mam termin na 06.06.06 więc może spotkamy się na porodówce? :)
 
Do góry