reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.

reklama

Takaja123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A robiłaś test ciążowy? Czasami testy owulacyjne wykrywają wczesna ciążę. Masz bardzo dlugieee cykle. Znasz przyczynę czemu takie długie?

Takaja123

Rozwiązania
0
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mi się tak rozregulowały wcześniej tak nie miałam, naprawdę jest to realne, żeby test owulacyjnych wykrył ciąże? 😮
Zdarzały się takie przypadki ale tak jak @Fado123 pisze zrób test ciążowy bo nie ma co się niepotrzebnie nakręcać.

Fado123

Rozwiązania
3
To raz raz ,rób test ciążowy 😉po tylu dniach myślę,że nawet teraz wyjdzie ,i oczywiście zaraz się nim pochwal

Takaja123

Rozwiązania
0
Każda ciąża jest inna i niekoniecznie musisz mieć objawy . Jeśli jest możliwość, że możesz być w ciąży zrób test i będziesz miała pewność na czym stoisz 😉

reklama

Fado123

Rozwiązania
3
Ja nie miałam żadnych objawów, gdyby nie brak okresu ,to bym nie wi3dziala że to ciąża

Do góry