reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

25 dc test negatywny

Tymczasowa28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
298
Cześć.
18.07, to moj ostatni dzień okresu. Byłam na USG 13 dnia cyklu (26.07) wówczas gin stwierdził ze endometrium super, pęcherzyk z lewej strony dominujący, z prawej tez coś widać. Powiedział, ze owulacja będzie jutro albo pojutrze ( 27 lub 28.07). Od 27 do 30.07 współżyłam. Dziś tj. 25 dzień cyklu, zrobiłam test ciążowy i nic- jedna krecha. Czy myślicie, ze jest jesczze szansa? Gin kazał brać od 16 dc dupka - mam dziś jeszcze jedna tabletkę na wieczór wziąć. Piersi mam tkliwe, trochę pobolewa mnie podbrzusze, noo ale jak napisałam - jedna kreska, ciąży brak. Zastanawiam się, czy te „objawy” to nie przez duphaston który łykam. Co myślicie?
Pozdrawiam :)

Na betę mogę najwcześniej w piątek, No chyba, z do tego czasu dostanę okres.
 
reklama
Cześć.
18.07, to moj ostatni dzień okresu. Byłam na USG 13 dnia cyklu (26.07) wówczas gin stwierdził ze endometrium super, pęcherzyk z lewej strony dominujący, z prawej tez coś widać. Powiedział, ze owulacja będzie jutro albo pojutrze ( 27 lub 28.07). Od 27 do 30.07 współżyłam. Dziś tj. 25 dzień cyklu, zrobiłam test ciążowy i nic- jedna krecha. Czy myślicie, ze jest jesczze szansa? Gin kazał brać od 16 dc dupka - mam dziś jeszcze jedna tabletkę na wieczór wziąć. Piersi mam tkliwe, trochę pobolewa mnie podbrzusze, noo ale jak napisałam - jedna kreska, ciąży brak. Zastanawiam się, czy te „objawy” to nie przez duphaston który łykam. Co myślicie?
Pozdrawiam :)

Na betę mogę najwcześniej w piątek, No chyba, z do tego czasu dostanę okres.
Serio myślisz że po tygodniu czasu test będzie pozytywny musisz czekać do okresu betę jedynie szybciej możesz zrobić za tydzień może by coś pokazało jak byś była w ciąży
 
Dzięki wielkie :) jestem po poronieniu, biochemie i pozamacicznej - rok temu..
Tak by się chciało, a jakoś nie wychodzi..
dziękuje za wsparcie, czekam na rozwój sytuacji!;)
Przeżywałam to.. Ponad rok - biochemiczna i wvzeane poronienie, a dzis moja córa ma ponad 5m. Musi być dobrze! U nas sprawdziło się odpuszczenie.. :)
Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu, bez liczenia, sprawdzania i biegania do ginekologa..Trzymam kciuki, byś tym razem zobaczyła w kreseczki! ❤
 
reklama
Do góry