reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 Aniołki... Prosze o pomoc

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2013
Postów
1
Czesc. Leze w szpitalu od kilku dni, trzeci miesiac ciazy. Tydzien temu okazalo sie, ze to blizniaki. Bylam najszczesliwsza kobieta na swiecie. W poniedzialek poszlam na konsultacje i usg. Okazalo sie ze dzieci nie zyja. Kazali mi pojechac do domu po rzeczy i wrocic na oddzial. Wrocilam... We wtorek. Nastepne usg- to byly trojaczki. A raczej sa. Byly? Leze w szpitalnym lozku i powiedzcie mi jak mam zyc i co mam zrobic? Nie zrobia mi zabiegu dopoki beta nie bedzie spadac... Moje trzy Aniolki... Prosze o wsparcie i pomoc. Zaden zastany psycholog mi nie pomoze. Tylko matka ktora stracila dziecko zrozumie druga matke.
 
reklama
zapraszam tutaj Poronienia wątek ciąża po poronieniu. Trzymaj się i życzę dużo sił na najbliższy czas. Możesz pochować swoje maleństwa, na watku powyżej znajdziesz wszystkie informacje
 
Do góry