reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 tydzień ciąży a brak zarodka?

Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
4
Witam. Potrzebuję porady. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 1.10 a moje cykle były po ok 36 dni. Na dzień dzisiejszy z miesiączki wychodzi 7 tygodni i 4 dni. Do zbliżenia doszło 19 i 27 października. Wczoraj byłam na skanie po czym radiolog stwierzil że to max 6 tydz. Na skanie nic nie było widać. Był tylko woreczek ciążowy i ciałko żółte ok 0.8x0.9x10mm. Nie było widać żadnego zarodka. Czy jest możliwe ze jajo jest puste lub czy że rzeczywiście jest za wcześnie żeby coś zobaczyć? Mam teraz skan za 2vtyg.
 
reklama
Jesli jest podejrzenie, ze to Max 6 tc to na spokojnie bym jeszcze zaczekała. Czasami to kwestia kilku dni zanim się coś zobaczy.
Wiem, ze czekanie jest najgorsze ale na tm etapie nie masz innego wyjścia jak uzbroić się w cierpliwość.
 
Na tym etapie może jeszcze nie być widać zarodka, spokojnie. Masz dłuższe cykle i może miałaś później owulację, później doszło do zapłodnienia. Ja też mam dłuższe cykle i miałam później owulację i gdyby nie to, że miałam monitoring owulacji to bym nie wiedział dlaczego ciąża jest młodsza aż o 10 dni.
 
Wydawało mi się że skoro po usg twierdzi że to 6 tydz to i tak powinnoby było coś widać
 

Załączniki

  • 15745924008482510129151355538920.jpg
    15745924008482510129151355538920.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 299
reklama
reklama
Do góry