reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aleks czy Aleksander ?

reklama
Czasami się zdarza, że na Aleksandra mówią Aleks, ale powiem Ci chyba jednak rzadziej - pracowałam w żłobku i przedszkolu i jednak każdy Aleksander był Olkiem.
Więc ja bym jednak proponowała po prostu Aleksa, jeśli na tej formie Wam zależy😁
 
Aleksander brzmi pięknie i sama rozważałam to imię, ale niestety rezygnuję ze względu na Olka a ja bardzo tego zdrobnienia nie lubię. Poza tym strasznie dużo Aleksandrów się pojawiło w mojej okolicy.
 
Mam synka Alexa :D ma 1.5 roku i jeszcze nikt nie powoedzial do niego Oluś i dobrze, bo chyba bym zastrzeliła 🤣🤣🤣 Jeśli już ktoś zdrabnia to Alexio bądź Alek ❤️
 
Do góry