reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#Baby blues #mąz

Dołączył(a)
29 Październik 2021
Postów
3
#nieszczęśliwy #mąż
Dziewczyny czy któryś z waszych partnerów/mężów miał typowe objawy dla baby blues?
4 miesiące temu pojawiło się na świecie nasze dzieciątko. Przez pierwsze 2,5 miesiąca miałam strasznego doła, chciałam cofnąć czas i nie mieć dziecka (choć dziecko było planowane). Teraz kocham nasze dzieciątko nad życi8e. Natomiast mój mąż wczoraj mi powiedział że jest nieszczęśliwy, że nie nadaje się do roli taty i chciałby cofnąć czas. Powiedział że jeszcze nie ma miłości do dzieciątka takiej jak ja. Bardzo mi to żal, serce mi pęka jak widzę że jest nieszczęśliwy. Czy to możliwe że ma baby blues? Czy to minie? Czy miałyście podobny przypadek? Dodam jeszcze że mąż pracuje w domu więc jest ciągle z nami, nie ma odskoczni od codziennych obowiązków
 
reklama
Hej, mój miał coś podobnego zaraz po naszym powrocie ze szpitala. Też pracuje zdalnie, było mu ciężko, nie mógł się przystosować i też chciał cofać czas. Jakoś sam się z tym uporał i po około tygodniu stwierdził że juz mu lepiej. Dalej czasami twierdzi że w jego odczuciu za wcześnie zdecydowaliśmy się na dziecko chociaż mamy po 28 lat. Ja polecam wizytę u psychologa, mężczyzna też ma swoje uczucia, jego świat również diametralnie się zmienia po narodzinach dziecka.
 
Hej, mój miał coś podobnego zaraz po naszym powrocie ze szpitala. Też pracuje zdalnie, było mu ciężko, nie mógł się przystosować i też chciał cofać czas. Jakoś sam się z tym uporał i po około tygodniu stwierdził że juz mu lepiej. Dalej czasami twierdzi że w jego odczuciu za wcześnie zdecydowaliśmy się na dziecko chociaż mamy po 28 lat. Ja polecam wizytę u psychologa, mężczyzna też ma swoje uczucia, jego świat również diametralnie się zmienia po narodzinach dziecka.
Dziękuję 😘
 
Do góry