reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Ogl w szpitalu.

Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
14
Witam mam pytanie odnośnie szpitali w Poznaniu..
Natomiast jutro 16.03 mam wizytę u Ginekologa w pobiedziskach (mieszkam tu) obecnie jestem w 28tc 2tygodnie temu na wizycie zapowiedział mi że wypisze mi skierowanie na badania ogólne do szpitala w Poznaniu bo nie ma aż tak dobrego sprzętu teraz gdy ten wirus bardziej się rozprzestrzenia zastanawiam się czy jakikolwiek szpital mnie przyjmie...
A też się obawiam żeby mnie nie dopadł...
Proszę o jakąś podpowiedź bo się trochę denerwuje tym mysleniem...
 
reklama
Witam mam pytanie odnośnie szpitali w Poznaniu..
Natomiast jutro 16.03 mam wizytę u Ginekologa w pobiedziskach (mieszkam tu) obecnie jestem w 28tc 2tygodnie temu na wizycie zapowiedział mi że wypisze mi skierowanie na badania ogólne do szpitala w Poznaniu bo nie ma aż tak dobrego sprzętu teraz gdy ten wirus bardziej się rozprzestrzenia zastanawiam się czy jakikolwiek szpital mnie przyjmie...
A też się obawiam żeby mnie nie dopadł...
Proszę o jakąś podpowiedź bo się trochę denerwuje tym mysleniem...
Ale jakie jest pytanie? I w związku z czym oczekujesz podpowiedzi? Bo z tego wpisu nie zrozumiałam.
 
Ale jakie jest pytanie? I w związku z czym oczekujesz podpowiedzi? Bo z tego wpisu nie zrozumiałam.
Może inaczej 🤔
Tatuś bobasa twierdzi żebym jeszcze trochę odczekała aż się to wszystko uspokoji i żebym w któryś inny dzień pojechała bo się martwi.. Mianowicie
Na każdej wizycie pytam się lekarza co będzie i do tej pory nie znam płci dziecka dlatego lekarz chce mnie wysłać na badania ogólne i na poznanie co bedzie. A moje pytanie jest takie czy w szpitalu mnie zbadają czy sami stwierdza żebym odczekała jeszcze te kilka dni...
 
@xzeroperfekcjix Moim zdaniem w szpitalu nikt Cię nie przyjmie z takiego powodu, tylko odeśle do Twojego lekarza prowadzącego. Szpitale zajmują się obecnie ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego, a nie określaniem płci dziecka. Trochę szacunku dla naszej służby zdrowia... Od zbadania ogólnego stanu Twojego i dziecka jest lekarz prowadzący... A co z badaniami połówkowymi?? Kto Ci je wykonał?
 
@xzeroperfekcjix naprawdę lekarz chciał cię wysłać na obejrzenie płci dziecka? Czy na dokładniejsze badania, czy wszystko jest ok? Bo aż mi się nie chce wierzyć, żeby powodem wypisywania skierowania była ciekawość. Badania połówkowe masz już za sobą, jeśli to nie było pilne zalecenie, to może będziesz mogła zostać w domu, ale zadzwoń i się skonsultuj, żeby mieć pewność. W tej chwili zaleca się wykonywanie jedynie niezbędnych badań, żeby niepotrzebnie nie narażać nikogo na zachorowanie.
 
@xzeroperfekcjix naprawdę lekarz chciał cię wysłać na obejrzenie płci dziecka? Czy na dokładniejsze badania, czy wszystko jest ok? Bo aż mi się nie chce wierzyć, żeby powodem wypisywania skierowania była ciekawość. Badania połówkowe masz już za sobą, jeśli to nie było pilne zalecenie, to może będziesz mogła zostać w domu, ale zadzwoń i się skonsultuj, żeby mieć pewność. W tej chwili zaleca się wykonywanie jedynie niezbędnych badań, żeby niepotrzebnie nie narażać nikogo na zachorowanie.
Też byłam zaskoczona tym że chce mnie tylko na to wysłać 🙄 Badania połówkowego jeszcze nie miałam , ale z tego co on mówił to że mnie wyśle na dokładniejsze do szpitala , ale właśnie jak jutro pójdę i wypisze mi te skierowanie to się go dokładniej zapytam czy oprócz tego jeszcze coś będzie to zadzwonię i się dowiem żeby nie jeździć i czasu nie marnować lub żeby się nie zarazić tym cholerstwem.
 
reklama
reklama
Do góry