reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen pływanie - jak zacząć??

Dołączył(a)
15 Październik 2012
Postów
1
Witam.
Jestem tu po raz 1. a skłonił mnie fakt, że moją małą córcię chciałbym zabrać na basen. Sam lubię pływać, choć robię to wyłącznie rekreacyjnie. Bardziej sie lenie w wodzie niż pływam ale to szczegół :)
Co należy zabrac o czym pomyśleć żeby maluszka przyzwyczajać do pływania. Chodzi o to, że moja Klaudia - córcia bardzo lubi wodę general i nie ma z tym problemu. Lubi się kąpać, uwielbia. Więc chciałem kontynuować temat i pochodzić z nią na basen.
Doradźcie jak zacząć ten temat.
Wspomnę że córcia ma 1 roczek i 7 miesięcy - w sumie już nie takta mała :)
Pzdr.
 
reklama
suer pomysł, dzieci uwielbiają wodę. Oczywiście czepek (jeżeli basen wymaga) i pieluszki do pływania, dobre jest też koło z majtkami dla takich mniejszych dzieci. Na niektórych basenach organizowane są zajęcia dla takich młodszych dzieci.
 
hej my zaczelismy chodzci na basen,jak nasza mala miala nieco ponad 3 miesiace. Uwielbia wode i basen to dla niej mega radocha:) na pewno pieluszki przeznaczone do basenu,wiem,ze firma huugies taakie produkuje,czepek (ale nie kazdy basen tego wymaga) reczniczek,klapeczki jak dziecko juz chodzi,mozna jakies kolo dmuchane czy inna zabawke do basenu. Zycze milej zabawy:)
 
mu chodizmy na basen od pół roku tak 2 razy w tygodniu. Antoś płyta juz sam z pływaczkami i rzucama się na wodę bez problemu (nazywaja go tam Rekin").niestety jest to niebezpieczne co on wyprawia wiec troszke ograniczylam mu to od 2 tygodni
 
hi my tez zaczelismy chodzic z szymonkiem na basen gdy mial 6mcy. tak raz na 3 tyg mniej wiecej jestesmy. maly uwielbia zjezdzac z tata ze zjezdzalni:). warto wspomniec ze w naszym przypadku pierwsza wizyta trwala zaledwie 10 min jakoze maly sie bal wielkiego otoczenia... ale twoja corcia jeststarsza juz co nieco wiec pewnie inaczej zareaguje... tak czy siak warto dziecko przyzwyczajac :) powdzienia bo to super zabawa:-):tak:
 
Do góry