reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baza imion :)

reklama
Ja mam tyyyle imion, które mi się podobają dla dziewczynki, że masakra :) za to dla chłopca króluje jedno- Fabian :)
 
Imię świetne! :) Kojarzy mi się z serialem "Ranczo", który uwielbiam. :)
Popatrz, nawet o tym nie pomyślałam :D w drugiej kolejności są Hubert i Wiktor.
Dla dziewczynki dużo mi się podoba- Irmina, Klaudia, Lidia, Izabela, Martyna, Marlena, Weronika i pewnie parę jeszcze by się znalazło :D
 
To będziecie mieć trudny wybór, jeśli urodzi się córeczka. :) My mamy imiona gotowe już od kilku lat, jakoś na początku związku sobie przeglądaliśmy kalendarze i tak nam się spodobały, że już teraz nie wyobrażamy sobie nazwać inaczej. :D
No ale najważniejszej informacji brakuje- co ro za imiona :D :D
 
Chciałam nazwać dziewczynkę Sara ale w necie wszystkim kojarzy się z psem i nie wiem czy się na to imię decydowac. Co myślicie? Według statystyk GUS w zeszłym roku było ponad 900 Sar więc może nie takie psie?
 
Chciałam nazwać dziewczynkę Sara ale w necie wszystkim kojarzy się z psem i nie wiem czy się na to imię decydowac. Co myślicie? Według statystyk GUS w zeszłym roku było ponad 900 Sar więc może nie takie psie?
Sara w ogole nie kojarzy mi się z psem. Myślę, że kiedys tak, teraz juz nie [emoji4] my myśleliśmy o Kajetanie, a to dopiero "psie" imie [emoji23]
 
reklama
Do góry